Witamy!

Koszyk

0 produktów

0,00 zł

Dostawa

Dostawy

 

  1. Towar zamówiony w sklepie internetowym www.e-swiatdziecka.com.pl dostarczany jest transportem własnym Sprzedawcy, lub za pośrednictwem firm kurierskich.
  2. Na czas otrzymania przesyłki składa się:

        a)     czas realizacji zamówienia (kompletowanie towaru, forma płatności, wystawienie dokumentu sprzedaży, spakowanie paczki)

        b)     czas dostawy, zależny od wybranego sposobu dostarczenia.

  1. Koszt dostawy niezależnie od sposobu płatności - przelew, pobranie - wynosi 15pln (nie dotyczy odbioru osobistego, który jest bezpłatny).
  2. Przy każdym produkcie dostępnym w naszym sklepie, w okienku 'Dostępność produktu', obok aktualnego stanu magazynowego, pojawia się także informacja o przewidywanym czasie realizacji zamówienia.
  3. Wraz z towarem wydawana jest faktura VAT lub paragon fiskalny oraz dokument gwarancyjny dołączany do produktu handlowego przez producenta.
  4. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez Klienta.
  5. W przypadku wybranych produktów Sklep zastrzega sobie możliwość wyłączenia niektórych sposobów dostarczenia zamówień lub form dokonania zapłaty za zamówienie.

  

Sposoby i czas dostawy w Polsce:

  • firma kurierska, przewidywany czas dostawy, 1 dzień roboczy*
  • odbiór osobisty w Punkcie Odbioru, przewidywany czas dostawy 2 - 8 dni roboczych

 

*Podane wyżej terminy są terminami deklarowanymi przez pocztę lub firmę kurierską. Czas liczony jest od momentu nadania paczki.

 

Punkty odbioru znajdują się w następujących dzielnicach Warszawy:

Warszawa-Okęcie

Warszawa-Centrum

Warszawa-Targówek

 

NIE BÓJ SIĘ KUPIĆ U NAS, MASZ 14 DNI NA ZWROT TOWARU BEZ PODANIA PRZYCZYNY!


Szanowni Państwo, 

 Teraz, przy zakupach powyżej 350pln transport gratis!!!

Niezależnie od ilości paczek, ilości produktów, jeśli tylko kwota zamówienia przekroczy 350pln - koszt transportu pokrywa nasza Firma.